İztar-HakkımızdaİZTAR Ltd. Şti. yaklaşık 20 yıldır özel gübre tedariki, araştırma ve üretimi yapmaktadır. İztar bitkilerin performansını arttırmak için 30 çeşidin üzerinde, özel ürünler (amino asit.fulvik asit, hümik asit, Doğal Özütler, EDTA mikro elementler, Granül Gübre, çözünür sıvı NPK, pellet formunda hayvansal ve madensel organik gübreler] serileri geliştirerek, hem yurt içinde hem de yurt dışındaki tarım bölgelerinin ve çiftçilerin hizmetine sunmaktadır.

İZTAR yaygın distribütör ağı ve pazarlama elemanlarıyla Türkiye'nin tüm tarım bölgelerinde hizmet vermektedir. İZTAR tarımsal pazara sunduğu, geliştirmiş ve üretmiş olduğu tüm bu ürünleri, titiz bir teknik Ar-ge ve dış ticaret ekibiyle gerçekleştirmektedir. Bitki besleme alanında karşılaşılan sayısız sorunlara çözüm sağlamak için başta Avrupa (İtalya, İspanya, Fransajolmak üzere hammadde kaynağı sadece Asya ülkelerinde olan firmalardan da ana ve ara hammaddelerin ithalatını yapmaktadır. İZTAR dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknik bilgi ve ürün serilerini devamlı olarak geliştirmeyi ve Türk tarımına kazandırmayı kendine görev edinmiştir..


Amacımız;   kaliteli  ve   profesyonel  ürünlerle,  tarımsal  problemlere  çözümler sunmaktır.
Hedefimiz; Türk tarımı ve dünyanın temiz geleceği adına İZTAR olarak sürdürülebilir tarıma yönelik ürünleri üretmek ve pazarlamaktır.
"SAĞLIKLI YAŞAMIN İLK ŞARTI SAĞLIKLI TOPRAK, SAĞLIKLI TOPRAĞIN İLK ŞARTI DA ORGANİK GÜBRELEMEDİR."

Görevimiz;